DE |  EN |  RU |  CZ |  CN

Základní principy

Contact us!

KUVAG CR, spol. s r.o.
Nádražní 489
CZ - 33501 Nepomuk
Czech Republic
Tel.: +420 371 512 200
Fax: +420 371 512 201
Email: sales@kuvag.com 

Základní principy

Spolehlivost a důvěra
  
Při veškerých našich aktivitách klademe důraz na integritu a spolehlivost procesů. Především důvěra našich zákazníků z nás udělala jednoho z vedoucích výrobců na oblastech, v nichž jsme činní. Neustále usilujeme o to, abychom vytvářeli a udržovali dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky a efektivně je podporovali při dosahování jejich cílů. Mnozí z našich zákazníků pracují v technologicky i komerčně vysoce citlivých oblastech průmyslu, ve kterých je spolehlivý partner nepostradatelnou součástí úspěchu. Z tohoto důvodu chceme vytvořit pro naše vysoce kvalifikované pracovníky takové prostředí, ve kterém mohou své schopnosti plně rozvíjet.  
 
Flexibilita a orientace na zákazníka
 
Plnění potřeb zákazníka je prioritou naší činnosti. Naším cílem je efektivní podpora zákazníků v realizaci jejich plánů/projektů, ať už jde o vývoj prototypů, výrobu v malých sériích nebo efektivní sériovou výrobu, či logistické koncepty na míru. Naši zákazníci mají kdykoliv přístup k dané kontaktní osobě firmy KUVAG, tedy k našim vývojovým technikům, kteří naše produkty a možnosti znají nejlépe. Je jedno, jestli se jedná o proces vývoje, nákupu či výroby – vždy se soustředíme na plnění potřeb zákazníka.
 
Nejmodernější technologie a kvalita
 
Pouze to nejlepší je dobré. Proto se cítíme být povinni splňovat a uplatňovat nejvyšší kvalitativní standardy, bezpečnost provozu, servis a orientaci na zákazníka, ale i používat nejmodernější technologie a tyto neustále zdokonalovat. Svoji úlohu spatřujeme v neustálém vývoji technologických standardů a jejich zdokonalování v rámci potřeb našich zákazníků. Všechny dceřiné společnosti skupiny KUVAG jsou certifikovány dle EN ISO 9001:2009; kromě toho splňují i četné další mezinárodní normy a standardy. Náš rozsáhlý managementu jakosti soustředěný na filozofii „Total-Quality“ zahrnuje jak strukturovanou interní komunikaci, neustálou realizaci a hodnocení firemních cílů, tak i pravidelná školení, oceňování pracovníků a zlepšování jejich pracovního prostředí
 
Zaměření na zásadní kompetence
 
V rámci širokého portfolia výrobních postupů a za použití izolačních materiálů vyrábíme na míru technologicky vysoce hodnotné a ekonomicky optimalizované produkty pro energetiku v oblasti vysokého a velmi vysokého napětí, elektrotechniku a dopravní kolejovou techniku. K tomu přidáváme dlouhodobé zkušenosti z oblasti velmi náročných řešení. Cílenými akvizicemi i neustálým dalším interním vývojem a inovacemi, přispíváme k rozšiřování služeb pro zákazníky, avšak i nadále se hodláme zaměřovat převážně na své hlavní kompetence.