DE |  EN |  RU |  CZ |  CN

O společnosti KUVAG

Contact us!

KUVAG CR, spol. s r.o.
Nádražní 489
CZ - 33501 Nepomuk
Czech Republic
Tel.: +420 371 512 200
Fax: +420 371 512 201
Email: sales@kuvag.com 

Nadšení pro izolační technologie

Skupina KUVAG se všemi svými dceřinými společnostmi za použití dostupných špičkových technologií vyvíjí, vyrábí a distribuuje již téměř 40 let izolační výrobky a komponenty v oblastech elektrotechniky, dopravní techniky a různých dalších průmyslových užití. Firma KUVAG vyvinula široké portfolio technologií, materiálů a řešení, které navazují inovativním řešením na mnohé předchozí aplikace.

V oblasti izolačních produktů vyvíjených dle zákaznických specifikací zaujímá dnes firma KUVAG celosvětově vedoucí pozici a vždy se snaží nejenom splnit vysoké nároky svých zákazníků co do plnění, kvality a spolehlivosti dodávek, ale i doplňovat širokou technickou podporou.
Přidaná hodnota firmy KUVAG spočívá v nových a inovativních produktech, které zvyšují konkurenceschopnost jejích zákazníků. Vývoj hi-tech technologií je hlavní strategickou aktivitou firmy

KUVAG, přičemž velmi často spolupracujeme v mezioborových týmech se svými zákazníky s cílem vyvinout výrobky na míru dle požadavků zákazníka s nejvyšší efektivitou nákladů a času a s cílem uvést výrobek do sériové výroby.