DE |  EN |  RU |  CZ |  CN

Energetika
vysoké napětí

Contact us!

KUVAG CR, spol. s r.o.
Nádražní 489
CZ - 33501 Nepomuk
Czech Republic
Tel.: +420 371 512 200
Fax: +420 371 512 201
Email: sales@kuvag.com 

Energetika - vysoké napětí

Společnost KUVAG je již po desetiletí vedoucím výrobcem izolátorů v oblasti vysokého napětí. Vyvíjíme a vyrábíme izolátory a systémové konstrukční prvky pro zákazníky ve všech oblastech nízkého i vysokého napětí.

K tomu firma KUVAG disponuje širokou paletou standardních výrobků, jakož i možností návrhu řešení dle specifik zákazníka pro vnější i vnitřní prostředí. S více jak 70 různými recepturami epoxidové pryskyřice a značným množstvím jiných zpracovatelných materiálů (SMC, BMC, termoplast, silikon, kompozit atd.) nabízí firma KUVAG náročným zákazníkům po celém světě široké portfolio produktů pro jakékoli individuální požadavky. Pokrývá použití od distribučních sítí pro vnější a vnitřní prostředí (pro teploty od -50 °C do +90 °C), přes plynem, olejem nebo vzduchem izolovaných rozvodných zařízení, transformátorech, motorech a kondenzátorech až po velmi specifické aplikace.

Téměř 40 let zkušeností, o které se opírají kompetence v konstrukci a vývoji, vysoce motivovaní pracovníci, nejmodernější výrobní systémy a nekompromisní filosofie kvality, zaručují spolehlivost ve všech oblastech a ve všech dceřiných společnostech skupiny KUVAG – to vše zaručuje trvalé použití našich produktů i za nejnepříznivějších podmínek okolního prostředí a tím i dlouhodobou spokojenost našich zákazníků. Důkazem toho je, že izolačním komponentům důvěřují globální výrobci v oblasti energetiky i elektrotechnického průmyslu.