DE |  EN |  RU |  CZ |  CN

Dopravní kolejová technika

Contact us!

KUVAG CR, spol. s r.o.
Nádražní 489
CZ - 33501 Nepomuk
Czech Republic
Tel.: +420 371 512 200
Fax: +420 371 512 201
Email: sales@kuvag.com 

Dopravní kolejová technika

Promyšlený inženýring je hlavním faktorem úspěchu v oblasti dopravní kolejové techniky; přesně to je hlavní silnou stránkou společnosti KUVAG. Naše společnost se v posledních letech etablovala jako vedoucí dodavatel izolačních komponentů pro společnosti i z oblasti výroby dopravní kolejové techniky. Zákazníkům po celém světě poskytujeme inovativní a spolehlivá řešení v oblasti elektroizolace. Naše výrobky jsou dennodenně používány při zajištění dopravní obslužnosti milionů cestujících – vlacích, metru i městské dopravě.

Užití nalézají rovněž v infrastruktuře pro zásobení elektrickým proudem v železniční dopravě, v metru a tramvajové dopravě. Používané materiály a technologie jsou kompozity, epoxidové pryskyřice, SMC, BMC a termoplasty. Naše produkty splňují mnohé mezinárodní normy a standardy a byly podrobeny intenzivním zkouškám.

Jako kompletní poskytovatel podporujeme naše zákazníky od nápadu přes vytvoření první ověřovací série až po sériovou výrobu. Toto jsme schopni zaručit díky inovativním technologiím, které odpovídají vysokým požadavkům konstrukčních prvků a jejich použití. Nejen proto produktům a řešením společnosti KUVAG důvěřují mnozí výrobci kolejových vozidel či komponentů pro ně, poskytovatelé dopravních systémů i přepravní společnosti po celém světě.